Snížená cena! Mapei SILANCOLOR CLEANER PLUS 5 kg/bal. Zvětšit

Mapei SILANCOLOR CLEANER PLUS 5 kg/bal.

2442

Nový

Čisticí prostředek ve vodním roztoku k odstranění řas a plísní.

Více informací

obvyklé dodání 7-14dnů, Ihned v Praze (Na dotaz 776862286)

773,04 Kč

798,60 Kč

-25,56 Kč

Čisticí prostředek ve vodním roztoku k odstranění řas a plísní.

Silancolor Cleaner Plus je přípravek na vodním roztoku, který se používá k čištění povrchů poškozených působením řas a plísní před použitím nátěru s ochranným systémem Silancolor Plus.

Silancolor Cleaner Plus je jeden z výrobků systému Silancolor Plus pro ochranu povrchu stěn; proniká do hloubky materiálů, čiští a odstraňuje řasy a plísně z povrchů poškozených těmito mikroorganismy.

Silancolor Cleaner Plus tvoří spolu se systémem povrchové úpravy řady Silancolor Plus ochranný systém určený pro povrchovou úpravu stěn se zvýšeným účinkem proti bujení a šíření plísní a řas, a to i v případě, že se tyto již na stěnách vyskytly.

Silancolor Cleaner Plus je mycí roztok s vysokou schopností penetrace, který zaručuje radikální čištění řas a plísní, které již poškodily povrch stěn.

Silancolor Cleaner Plus je bez zápachu a neobsahuje rozpouštědla, může být proto aplikován i v uzavřených a málo větraných prostorách.

Před použitím Silancolor Cleaner Plus dobře promíchejte, zřeďte vodou v poměru 1:3 (5 kg Silancolor Cleaner Plus v 15 kg vody) a znovu promíchejte.

Spotřeba
spotřeba je silně ovlivněna savostí podkladu a množstvím řas a plísní přítomných na povrchu;
orientační spotřeba: 0,20 ÷ 1 kg/m2 přípravku, připraveného k přímému použití.

Balení
plastové kanystry 5 kg.